O mnie

Jestem Kosmetologiem i Dietetykiem.Ukończyałm studia na wydziale Farmacji o specjalizacji Kosmetologia Akademii Medycznej w Lodzi oraz Wydzial Nauk o Zdrowiu o specjalizacji Promocja Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Lodzi. Stronę tą stworzyłam w celu propagowania zdrowego stylu życia, higieny i dbania o siebie. Zachęcam do skorzystania z zabiegów oraz porad, które zamieszczam.

Od 14 lat zajmuję się tą dziedziną od strony teoretycznej jak i praktycznej. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w najnowszych szkoleniach, stale monitorując postępy w medycynie i ich wpływ na skórę. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na wielu płaszczyznach.

Od 2003r pracuję jako wykładowca w różnych placówkach kształcących przyszłych Kosmetologów( studia wyższe, szkoły policealne, licea profilowane, kursy).Jestem Egzaminatorem Państwowym z tego zawodu. Jako Trener szkolący z zakresów Kosmetologii estetycznej ( mezoterapia, wypełniacze, głebokie złuszczanie) pracuje juz 12 lat. Szkolę równiez pracowników w korporacjach branży kosmetycznej, farmaceutycznej i medycznej. Doświadczenie zdobyłam m.in. zajmując stanowisko Przedstawiciela Medycznego ds Kluczowych Klientów w firmie z branzy medycyny estetycznej. Wspólpracowalam tez jako trenerka/szkoleniowiec z wieloma firmami medycznymi , kosmetycznymi i farmaceutycznymi (m.in.NewDerm, Allmed, Selvert,Pulanna, Cryolan,PinaParie, Ambra). Od 2002roku  pracowałam na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi-na kierunku: KOSMETOLOGIA. Prowadziłam zajęcia ze studentami z zakresu Kosmetologii teoretycznej i praktycznej, składów, receptur i wiadomości o produktach oraz zajęcia z Estetyki. Ponadto pracowałam jako wykładowca w szkołach wyższych (m.in SAN), szkołach policealnych (m.in. Europejskie Studium Zawodowe "Anagra" w Lodzi, Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Lodzi, "Profesja" w Łodzi), prowadzac wyklady i cwiczenia z zakresu Kosmetyki, Wizazu i Stylizacji oraz prowadziłam zajęcia na wielu kursach kosmetycznych.Prowadziłam także szkolenia organizowane przez Urzędy Pracy (w całym kraju) jak również przez firmy prywatne. Od wielu lat zajmuję się również organizowaniem szkoleń dla innych firm kosmetycznych , farmaceutycznych i medycznych. Współpracuję z dziennikarzami piszącymi artykuły do gazet oraz publikuje swoje artykuły w pismach branżowych (m.in. Polish Journal of Cosmetology, dodatek"Na zdrowie " w Times, magazyny internetowe) i na stronach internetowych poświęconych dermatologii, kosmetologii (m.in. www.kosmetologia.com.pl) oraz biorę udział w konferencjach i wystąpieniach na targach krajowych i międzynarodowych( m.in. "LNE","Intercharm", "Beauty Forum") oraz wielu iventach poświeconych, odmładzaniu, urodzie, zdrowiu i diecie. Posiadam czternastoletnią praktykę zawodową, którą zdobyłam na uczelni, prowadząc wykłady, szkolenia i pracując w gabinecie.Brałam udział w wielu szkoleniach prowadzonych w kraju i za granicą, dzieki czemu moja oferta zabiegowa jest bardzo bogata i różnorodna.
Serdecznie zapraszam :)

kara